Atribuită Cumpărare directă

Set casuta cu emotii (Contine Casuta cu emotii si caietul emotiilor) 1 5 52.62 55.25 Minibiblioteca emotiiloe mele 1 5 89.90 94.40 Cutia mea cu emotii 1 5 50.66 53.20 Ursuletul si emotiile lui 2 5 28.57 30.00 52 jetoane pentru a intelege emotiile 2 5 20.95 22.00 Conform comenzii ofertei de pret din 16.12.2020 Total fara TVA 242.70 Total cu TVA 254.85 JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE

Număr anunț
DA27104845
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,70 RON
Valoare atribuită
242,70 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,70 RON

din 242,70 RON estimat