Atribuită Cumpărare directă

Servicii de coordonare în materie de sănătate și securitate în muncă pentru pentru implementarea proiectului "Construire park&ride - Bartolomeu" - Cod SMIS 126992, în conformitate cu ADV 1185132/18.11.2020 și Oferta tehnico -financiară înregistrată la sediul Primăriei Municipiului Brașov sub nr. 120771/25.11.2020

Număr anunț
DA27034456
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
Q TEST SA (CUI 16310091)
Cod CPV
71317210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.399,40 RON
Valoare atribuită
26.399,40 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.399,40 RON

din 26.399,40 RON estimat