Atribuită Cumpărare directă

PORTOCALE TURCIA SAC 1 KG SUC FANTA 1,25L - BUC 1 BRIOSE MADELEINES - BUC 1 CORN 7 DAYS - BUC 1 CIOC MILKA -BUC 1 BATON ROSHEN - BUC 1 PRAJITURA MAGURA - BUC 1 KINDER BUENO - BUC 1 JOE NAPOLITANE 180 GR - BUC 1

Număr anunț
DA27040191
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PUIESTI (CUI 29066518)
Furnizor / câștigător
MARIUS 94 SRL (CUI 5686687)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250,21 RON
Valoare atribuită
8.250,21 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250,21 RON

din 8.250,21 RON estimat