Atribuită
Cumpărare directă
Placa de captura Elgato Game Capture 4K60 Pro MK.2 Conectivitate InterfataPCI Express x4 IesiriHDMI IntrariHDMI Caracteristici Tipplaca de captura Tuner TVNu Tuner radioNu Rezolutie2160p60, 1080p60, 1080p30, 1080i, 720p60, 720p30, 576p, 576i, 480p CompatibilitateOS: Windows 10 (64 bit) CaracteristiciCompatibil cu: PlayStation 4, Xbox One Instant Gameview, Unlimited Capture, Flashback Recording, Stream Command Max. bitrate 140 Mbps HDR10 Conform necesar decanat SR.
- Număr anunț
- DA27064087
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30237140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,47 RON
- Valoare atribuită
- 997,47 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.