Atribuită Cumpărare directă

ID produs Produs Cantitate Unitate Total (fara TVA) 7053295 BOCANCI INALTI SC-03-013 HOF O2 - 40 9 PER 581,6 6014785 COSTUM SALOPETA PIEPTAR BLEU ALPHA-58 9 BUC 877,31 7046951 SCURTA 3 IN 1 GALBEN/BLEUMARIN - XXL 9 BUC 1.958,82 7031610 PELERINA IMPERMEABILA FAS EP17 MAR XXL 9 BUC 354,71 7027603 MANUSI ANTIINTEPATURA - MAR 10 EM32 9 BUC 27,15

Număr anunț
DA27064385
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE CORBU (CUI 42313429)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.799,59 RON
Valoare atribuită
3.799,59 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.799,59 RON

din 3.799,59 RON estimat