Atribuită
Cumpărare directă
REDUCTIE BRONZ 3/4X1/2 - 1 BUC - 1.95 RON/BUC COT PPR 90GRD 25 - 3 BUC - 0.60 RON/BUC COT PPR 45GRD 25 - 1 BUC - 0.51 RON/BUC TEU PPR 20X1/2X20 FI - 2 BUC - 4.33 RON/BUC ADAPTOR PPR 32X1'' FE - 1 BUC - 8.70 RON/BUC ADAPTOR PPR 32X1'' FI - 1 BUC - 8.20 RON/BUC ROBINET APA 1'' MT CU OLANDEZ - 1 BUC - 43.04 RON/BUC COLIER NG 1'' - 5 BUC - 1.63 RON/BUC COT PPR 90GRD 32 - 5 BUC - 1.50 RON/BUC TEU PPR 32 - 2 BUC - 1.76 RON/BUC REDUCTIE PPR 32X25 - 2 BUC - 0.52 RON/BUC REDUCTIE PPR 32X20 - 1 BUC - 0.62 RON/BUC ADAPTOR 25X3/4'' FE - 2 BUC - 6.14 RON/BUC TEAVA PPR COMPOZITA 32 - 8 ML - 7.18 RON/ML TOTAL: 163.41 RON/BUC
- Număr anunț
- DA27039854
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,41 RON
- Valoare atribuită
- 163,41 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.