Atribuită Cumpărare directă

Aceasta asigurare este necesara pentru cazurile de raspundere civila ca urmare a prejudiciilor produseprin accidente de vehicule in limitele teritoriale la autovehiculele marca renault clio cu nr de inmatriculare B26RCF si toyota rav4 cu numarul de inmatriculare B51WMT care au asigurarile RCA valabile pana la data de 31.12.2020

Număr anunț
DA27040590
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191 RON
Valoare atribuită
1.191 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191 RON

din 1.191 RON estimat