Atribuită
Cumpărare directă
Microfon condenser cu corp compact și design clasic Neumann. Este proiectat pentru utilizare universală. Are un model polar cardioid, răspunsul de frecvență 20 Hz - 20 kHz, impedanța 50 ohmi, presiunea acustică maximă 144 db SPL și o ușoară creștere a prezenței peste 6 kHz. Capsula pentru microfon este plasată în suspensie elastică pentru suprimarea zgomotului cauzat de structură. Este echipat cu un capac de grătar care se dublează ca un filtru pop. Este ideal pentru studiouri de înregistrare la domiciliu, TV și radio mici. Pachetul include titularul SG 2. Dimensiuni: 52 x 116 mm. Greutate: 210 g. Culoare: Nichel.Ţara de fabricaţie Germania.
- Număr anunț
- DA27044038
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.