Atribuită Cumpărare directă

10 6015380 DIBLU/SURUB TSS 6X80 62200B0608000 BUC 100,00 0,55 46,22 8,78 20 1020800 DIBLU NYLON+SURUB 8X80 1PG=25 BUC 01143 PUN 2,00 13,75 23,11 4,39 30 1016101 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X40 BUC 1,00 27,99 23,52 4,47 40 1015911 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X60 BUC 1,00 27,99 23,52 4,47 50 1015707 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X5X80 BUC 1,00 13,99 11,76 2,23

Număr anunț
DA27050741
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
14522300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,13 RON
Valoare atribuită
128,13 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,13 RON

din 128,13 RON estimat