Atribuită Cumpărare directă

Indicator informare nume stradă personalizat, gravat pe ambele fețe pe suport de alucobond, cu dimensiuni de 50/15 cm., cu ornamente 3 trandafiri și vârf, cu sistem de prindere/fixare pe stâlp - preț produs-210 lei/bucată. Prețul include material, manoperă montaj, utilaj, transport, respectiv toate cheltuielile legate de furnizarea și montajul produsului.Produsele vor fi furnizate in conformitate cu specificatiile si in locatiile indicate de reprezentantii desemnati cu implementarea contractului, din cadrul compartimentelor de specialitate ale autoritatii contractante- Politia Locala - Munteanu Ionut, fara alte costuri suplimentare fata de cele din prezenta achizitie.

Număr anunț
DA27066997
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
SIGERO S.R.L. (CUI 4193699)
Cod CPV
34992300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.130 RON
Valoare atribuită
11.130 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.130 RON

din 11.130 RON estimat