Atribuită Cumpărare directă

Transmisii de date VPN securizat 10 Mbps ( tehnologie IPSEC ) si echipament de rutare Abonament 55 Euro Perioada 24 luni 1 EURO = 4.8692 - ptr serv imp si taxe, ref. 11820/26.11.20220

Număr anunț
DA27047345
Autoritate contractantă
ORAS SLANIC (CUI 2843604)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.427,44 RON
Valoare atribuită
6.427,44 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.427,44 RON

din 6.427,44 RON estimat