Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire Pret Ron fara TVA Cantitate Valoare 411499 Hartie igienica 2.8 60 168 290067 Prosop matic H1 26.7 180 4806 Prosop express H2 6.5 63 409.5 290135 Prosop pliat verde H3 4.9 400 1960 Servetele albe 21.6x33 N 4 28 40 1120

Număr anunț
DA27056882
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.463,50 RON
Valoare atribuită
8.463,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.463,50 RON

din 8.463,50 RON estimat