Atribuită
Cumpărare directă
Pachet instrumente de laborator conform invitaţiei de participare nr. DVI3510/04.12.2020 cu o valoare totală 1,116.93 lei, ce conţine următoarele produse: • Model creier uman – 1 buc. X 261.51 lei • Model ureche – 1 buc. X 227.00 lei • Pensetă – 6 buc. X 9.00 lei • Cronometru mecanic – 1 buc. X 244.00 lei • Dinamometru 5N/500G – 5 buc. X 16.00 lei • Dispozitiv pentru observarea liniilor de câmp magnetic – 1 buc. X 250.42 lei
- Număr anunț
- DA27061274
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.116,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.116,93 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.