Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse IT compus din:1.Camera web Logitech StreamCam Cod produs: 960-001281-1 buc.= 629,41 lei.2. Casti Meze 99 Classics Walnut Gold Cod produs: M99Cwg -1 buc.= 831,93 lei. 3.Microfon Rode NT-USB Mini Cod produs: NT-USB-MINI -1 buc.= 386,55 lei 4.Monitor Gaming LED LG 34", IPS, UltraWide, UWHD 2K, 1ms, HDMI,DP, USB-C, FreeSync, Negru, 34UM69G 34UM69G-B.AEU =1249,57 lei/buc.x 2 buc.=2.499,14 lei. Termen de garantie 12 luni ; Termen de livrare 5 zile; Valoare totala achizitie fara TVA=4.347,03 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=5.172,97 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-FSPAC-Departamentul de Sanatate Publica; Solicitant :Elena Bozdoc; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA27035310
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.347,03 RON
- Valoare atribuită
- 4.347,03 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.