Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Mixer cu bol DELIMANO 110000000, 4.5l, 1400W, 6 trepte viteza, rosu-argintiu

Număr anunț
DA27046209
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 (CUI 29075940)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711211-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,93 RON
Valoare atribuită
499,93 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,93 RON

din 499,93 RON estimat