Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR (CASCO) PENTRU: 1. Dacia Duster 1.5 dCi 4x4 Laureate, Capacitate cilindrica (Cmc)/ Putere(kw): 1461/ 67/ Diesel, oferta innoire Generali, prima de asigurare 1.922 lei, plata trimestriala, data intrare in vigoare 17.12.2020; rata 1 in valoare de 479 lei 2. Peugeot Boxer, An fabricaţie: 2007, Capacitate cilindrică (cmc): 2198, Putere (kw): 88, 3 locuri, oferta innoire Groupama, prima de asigurare 2.490,88 lei, plata trimestriala, data intrare in vigoare 26.12.2020, rata 1 in valoare de 622,72 lei 3. Mazda CX-5 CD150 Attraction, Capacitate cilindrica (Cmc)/ Putere(kw): 2191/ 110/ Diesel, oferta innoire Generali, prima de asigurare 3.219 lei, plata trimestriala, data intrare in vigoare 28.12.2020, rata 1 in valoare de 804 lei.
- Număr anunț
- DA27042528
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.631,88 RON
- Valoare atribuită
- 7.631,88 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.