Atribuită Cumpărare directă

CONTROLLER( CLAPA) -1 BUC HUSA CONTROLLER - 1 BUC PEDALA CONTROLLER - 1 BUC STATIV CONTROLLER - BUC ANCII SAXOFON PLASTIC -2 BUC ( 2.5), 1 BUC(2,75), 2 BUC (3) ANCII CLARINET -2 BUC

Număr anunț
DA27047099
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
37310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.122,69 RON
Valoare atribuită
3.122,69 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.122,69 RON

din 3.122,69 RON estimat