Atribuită
Cumpărare directă
Produsele se vor livra in baza contractului încheiat cu beneficiarul. Pentru încheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate și reprezentanții legali, informații privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA27050780
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.170 RON
- Valoare atribuită
- 15.170 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.