Atribuită
Cumpărare directă
1.RCA:DACIA DUSTER: Cap.cilindrica=1461, Putere=80, Nr.Locuri=5, Masa maxima=1819, COD OFERTA: AA2THIC922, TOTAL=1004.57 RON 2.RCA:DACIA DUSTER: Cap.cilindrica=1461, Putere=80, Nr.Locuri=5, Masa maxima=1824, COD OFERTA: AA2THICH3K, TOTAL=1004.57 RON 3.RCA:DACIA DUSTER: Cap.cilindrica=1197, Putere=92, Nr.locuri=5, Masa maxima=1870, COD OFERTA: AA2THIE5K8, TOTAL = 794.91 RON Valabilitate: 21.12.2020-20.12.2021 TOTAL = 2804.05 RON
- Număr anunț
- DA27069826
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.804,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.804,05 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.