Atribuită Cumpărare directă

EXAMEN MEDICAL LA ANGAJARE,DE ADAPTARE,PERIODIC(EXAMEN CLINIC,EKG,GLICEMIE,EXAMEN PSIHOLOGIC,EXAMEN OFTALMOLOGIC,ELIBERARE FISA APTITUDINI),LA RELUAREA ACTIVITATII,SUPRAVEGHERE SPECIALA SI PROMOVAREA SANATATII ANGAJATILOR,INTOCMIREA RAPORTULUI ANUAL, AUTORIZARE PERSOANE RESPONSABILE PRIM AJUTOR, PENTRU PERIOADA 01.01.2021-30.04.2021

Număr anunț
DA27085517
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA (CUI 13604416)
Furnizor / câștigător
CLINICAL MEDMUN SRL (CUI 32053453)
Cod CPV
85100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat