Atribuită
Cumpărare directă
YUMY YUMU 80GR -1.65 RON/BUC BATON CASA MINIM 52 GR - 2x1.38 RON/BUC COCOS 75 GR – 1.38 RON/BUC BATON LION -1.74 RON/BUC BISCUITI OREO 66GR -1.83 RON/BUC MILKA 100 GR - 3.21 RON/BUC 7DAYS 60 GR- 1.56 RON/BUC KINDER T4 -2.48 RON/BUC BISC.TUC -2.93 RON/BUC TOORTITZI -2.38 RON/BUC HAPPY NEW YEAR TOY 60GR 2.50 RON/BUC PUNGA - 0.84 RON/BUC
- Număr anunț
- DA27053013
- Autoritate contractantă
- Oras Teius (CUI 4561960)
- Furnizor / câștigător
- DULCERIA SRL (CUI 37450730)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.838 RON
- Valoare atribuită
- 32.838 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.