Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de realizare a instalatiei de utilizare pentru alimentare cu energie electrica; sapat si pozat cabluri electrice in subteran de diferite sectiuni; AC2XABY 3X240+120 mmp, L= 70 m , AC2XABY 3 X35+16 mmp, L= 70 m AC2XABY 3 X95+50 mmp, L= 70 m AC2XABY 3 X2,5 mmp, L= 210 m mansonarea cablurilor electrice, montare suport si tablou electric pe suport metalic, montare cleme de 95, 35, 16 si sigurante bipolare 20 A si tetrapolare 32A
- Număr anunț
- DA27046667
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-GAMA SRL (CUI 20874161)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.870,37 RON
- Valoare atribuită
- 21.870,37 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.