Atribuită Cumpărare directă

30197210-1 Bibliorafturi (Rev.2) DESCRIERE: Disponibil in mai multe variante de culori:ROSU,ALBASTRU,NEGRU,GALBEN,VERDE

Număr anunț
DA27067646
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,90 RON
Valoare atribuită
102,90 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,90 RON

din 102,90 RON estimat