Atribuită Cumpărare directă

5079266 6 BC RAFT METALIC ALB 4 POLIŢE 180x80x40CM 149 8801909 1 BC Ferăstrău circular culisant 1600W 1.699,00 6372726 10,5 M2 PVC SMART GALBEN DESCHIS 121608 2,2MM 2M 44,9 Total cu t.v.a: 3.064,45 RON

Număr anunț
DA27049104
Autoritate contractantă
Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.575,17 RON
Valoare atribuită
2.575,17 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.575,17 RON

din 2.575,17 RON estimat