Atribuită Cumpărare directă

Servicii de promovare a traditiilor si obiceiurilor de iarna "Primiti mascatii" si a artei populare din comuna Baia, constand in filmare a traditiilor si obiceiurilor stramosesti, montajul materialului si difuzarea unui film de promovare/informare pe un post national de televiziune

Număr anunț
DA27048729
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
NELSTILL VIDEO PRODUCTION SRL (CUI 37771250)
Cod CPV
92111250-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.258 RON
Valoare atribuită
7.258 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.258 RON

din 7.258 RON estimat