Atribuită Cumpărare directă

Achizitie teste rapide Ag Sars-Cov-2 nasofaringian. Conform caiet de sarcini atasat. Produsele se vor livra pana la data de 18.12.2020 insotite de avize si certificate de conformitate.

Număr anunț
DA27050845
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144 RON
Valoare atribuită
1.144 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144 RON

din 1.144 RON estimat