Atribuită Cumpărare directă

Mapa documente in L, 115 microni, A4, 10 buc/set ESSELTE, Mapa documente in L 150 microni, A4, 25/set, ESSELTE

Număr anunț
DA27047282
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
POWER OFFICE SRL (CUI 32398851)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,52 RON
Valoare atribuită
583,52 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
13.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,52 RON

din 583,52 RON estimat