Atribuită Cumpărare directă

SET FLUIERE 7 TONALITATI - DO, RE, MI bemol, FA, SOL, LA, SI bemol CAVAL 1 BUC

Număr anunț
DA27047469
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
Furnizor / câștigător
SAVA NICOLAE (CUI 25219147)
Cod CPV
37314000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.299 RON
Valoare atribuită
2.299 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.299 RON

din 2.299 RON estimat