Atribuită
Cumpărare directă
PUF 010 ALB 500mm MP 2,500 185,35 PUF 656 ALBASTRU PASTEL 500mm MP 2,125 185,35 PUF 025 GALBEN LAMAIE 500mm MP 2,500 185,35 PUF 040 VIOLETA 500mm MP 2,500 185,35 FOLIE EXTRA 500mm CUPRU ELECTRIC 992 MP 2,500 185,35 FOLIE EXTRA 090 ARGINTIU 500mm MP 2,500 143,25 FOLIE EXTRA 031 ROSU 500mm MP 2,500 143,25 PUF 021 GALBEN 500mm MP 2,500 185,35 FOLIE EXTRA FLUORESCENT ROZ ZMEURA 500mm MP 2,500 185,35 FOLIE EXTRA 500mm ALB 010 MP 2,500 132,06 FOLIE EXTRA STRETCH 061 VERDE 500mm MP 2,500 143,25 PUF 500mm PORTOCALIU 35 MP 1,500 185,35 PUF 500mm PORTOCALIU 35 MP 1,000 185,35
- Număr anunț
- DA27048171
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 44176000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042,02 RON
- Valoare atribuită
- 5.042,02 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.