Atribuită
Cumpărare directă
Vanzare echipamente de climatizare,ventilatie industriale,pentru cladiri de birouri,spatii comerciale,scoli,gradinite,licee,etc. -chiller -centrala tratare aer -VRF -tubulatura -automatizari -pompe de caldura -multisplit . Pentru lucrarea aflata in curs de executie aflata in Orasul Voluntari.
- Număr anunț
- DA27047698
- Autoritate contractantă
- ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL PRIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 40167009)
- Cod CPV
- 45331220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329.234 RON
- Valoare atribuită
- 329.234 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.