Atribuită Cumpărare directă

Farfurie rotunda NATURE/JAVA/STONE H.4 D.38 maro - 6 BUC, Ghiveci NATURE H.40 D.42 maro - 1 BUC. CONFORM OFERTA.

Număr anunț
DA27048604
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI 13943129)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460,15 RON
Valoare atribuită
1.460,15 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460,15 RON

din 1.460,15 RON estimat