Atribuită Cumpărare directă

MANUSI NITRIL 100/CUTIE MARIMEA S CLEAN 3 ALCOOL SANITAR SUNNY BLUE 70% 500ML 12 PROTECTORI INCALTAMINTE 1000/SET 1

Număr anunț
DA27096318
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,40 RON
Valoare atribuită
403,40 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,40 RON

din 403,40 RON estimat