Atribuită
Cumpărare directă
RAZORMIN ("Stimulator de inradacinare pe baza de aminoacizi de origine vegetala , polizaharide macro si microelemente. Compoziție produs: – 4 % Azot total (N) • 2.1 % Azot organic • 0.9 % Azot nitric (N-NO3) • 1% Azot amoniacal (N-NH4) – 4% Fosfor - P2O5 solubil în apă – 3 % Potasiu - K2O solubil în apă – 7 % Aminoacizi liberi – 3 % Polizaharide – 0.4 % Fier solubil în apă – 0.1 % Mangan solubil în apă – 0.1 % Bor solubil în apă – 0,085 % Zinc solubil în apă – 0.02 % Cupru solubil în apă – 0.01 % Molibden solubil în apă") 25 litri x 97.5 lei/ litru = 2437.50 Receptia produselor se realizeaza in locatia indicata de achizitor in prezenta reprezentantilor/ reprezentantului furnizorului si achizitorului in ziua livrarii. Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365 Nota: In situatia in care nu se respecta termenul de livrare se vor percepe penalitati in cuantum de 1% pentru fiecare zi de intarziere din valoarea cu TVA a comenzii neonorate. Documente ce insotesc produsele: La livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala, declaratie de conformitate, garantie, fisa cu date de securitate, etc.
- Număr anunț
- DA27044796
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 24454000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.437,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.437,50 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.