Atribuită
Cumpărare directă
Kit VTM (Mediu transport viral) pentru recoltare si transport probe virale inclusiv Coronavirus (SARS-CoV-2 / Covid-19) Kit (set) VTM-N compus din: 1 x tub de 10ml cu 3ml VTM-N (mediu transport viral); 2 x tampon steril pt. exsudat (nazofaringian+ orofaringian); 1 x pungă de transport BIOHAZARD 1 cutie = 50 kituri (seturi) VTM; Marcaj CE IVD; PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA27048474
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.