Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de renovare cladire administrativa Floresti-Stoenesti, judet Giurgiu - schimbat tamplarie interioară și exterioara, efectuat instalatie termica, sanitara, electrica, sape, montat gresie, faianta, parchet, gips carton, sape, gletuit, vopsea lavabila, pavaj demolat gard, montat gard.
- Număr anunț
- DA27068927
- Autoritate contractantă
- Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
- Furnizor / câștigător
- CONSART DESIGN S.R.L. (CUI 27864840)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.523 RON
- Valoare atribuită
- 169.523 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.