Atribuită Cumpărare directă

DSB-H12A0KLH-V Aparat de aer conditionat Daewoo 12000 BTU, Clasa A++, kit instalare inclus, display, DSB-H12A0KLH-V, Alb

Număr anunț
DA27051338
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.100,77 RON
Valoare atribuită
12.100,77 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.100,77 RON

din 12.100,77 RON estimat