Atribuită Cumpărare directă

20 × Manusi menaj cauciuc Anna (Large-L)345 10 × Burete canelura 2buc54 10 × Bureti de bucatarie Fino 5bucati50 10 × Spalator metalic inox Anna 3buc114 3 × Perie paianjeni praf sferica37 50 × Lavete bumbac 35x35cm503 50 × Laveta universala Service 5buc52 1 × Racleta geam cu coada telescopica din aluminiu Meco0 10 × Odorizant WC solid Sweet Home 40g (Forest)143 5 × Odorizant wc Axial 40g51 3 × Matura plastic Rio (Albastru)16 3 × Matura Smart cu coada20 5 × Rezerva mop vascoza Alisan 160gr1 4 × Galeata plastic cu storcator 13L48 1 × Mop Clasic din microfibra43 1 × Mop dreptunghiular 40cm profesional cu coada11 4 × Perie WC plastic Zorex32 1 × Detergent pardoseli Portocala Svisreiniger 5litri5 1 × Detergent pardoseli Liliac Thomas Maister 5litri72 6 × Detergent gresie si faianta Axial 1litru98 6 × Detergent geam Efekt Glasspur 1 litru170 6 × Detergent Multi Suprafete Pronto 500 ml19 6 × Spray mobila parchet Efekt 1litru184 6 × Clor Sano Javel 4litri17 6 × Saci menajeri economici Oti 35litir 50buc173 6 × Saci menajeri cu snur 40litri 15bucati11 6 × Saci menajeri cu maner Fino 35litri 100bucati9 6 × Dezinfectant Domestos 750 ml (Citrus)19 6 × Bureti de vase Fino 3bucati45 6 × Sapun lichid crema Artin 400ml (Cocktail de fructe)32

Număr anunț
DA27073869
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.4 (CUI 19032992)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105,30 RON
Valoare atribuită
1.105,30 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105,30 RON

din 1.105,30 RON estimat