Atribuită
Cumpărare directă
Centrifugă MiniSpin® plus, fără refrigerare, cu rotor F-45-12-11, 230 V / 50-60 Hz Imagine - MiniSpin / MiniSpin plus capac deschis 4 Capacitate rotor: vase 12 × 1,5 / 2,0 mL, bandă 2 × PCR Max. viteza: 14.100 × g (14.500 rpm) Amprentă extrem de compactă Timp de accelerare și decelerare <13s Afișaj digital ușor de utilizat pentru timp și viteză Bol rotor metalic Tasta separată de rotire scurtă pentru o centrifugare rapidă și confortabilă Debitul optim de ventilație reduce încălzirea și protejează probele sensibile la temperatură Închidere ușoară a capacului pentru blocarea ergonomică a capacului Deschiderea automată a capacului la sfârșitul cursei pentru a preveni încălzirea probei și pentru a permite accesul ușor la probe
- Număr anunț
- DA27067279
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 42931000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.