Atribuită Cumpărare directă

Gel Dezinfectant Cu Pompita Cu Efect Antibacterian 70% Alcool 1L 20.000 BUC 59.0000 Dezinfectant Suprafete Multiple 5L 4.000 BIDON 36.0000 Manusi Vinil 100Buc/Cut Mar.L 1.000 CUTIE 55.0000 Masca Medicala Trei Straturi Trei Pliuri Tip 2R 50 Buc/Cutie 4.000 CUTIE 27.5000 Dezinfectant Soft Care Des E H5 1.3L 15.000 BUC 82.8200 Dozator Prosop Reflex Mare Alb 10.000 BUC 65.0000 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 60.000 BUC 23.8000 Dozator Sapun Lichid Alb Tork 10.000 BUC 65.0000 Sapun Spray Universal 1L 60.000 BUC 26.3800

Număr anunț
DA27077280
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.742,10 RON
Valoare atribuită
5.742,10 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.742,10 RON

din 5.742,10 RON estimat