Atribuită
Cumpărare directă
1.a. Calendar de perete personalizat/2021 Format: 33 x 49 cm Tipar: 4+0 culori/filă (policromie) Număr file: 13 file Carton: DCL 200 gr. Spate carton alb netipărit 300 gr. Spirală metalică pe latura mică Agățătoare Cantitate: 2.300 bucăți 1.b. Calendar Birou cu suport personalizat/2021 Format 21 x 10 cm Tipar: 4+0 culori/filă (policromie) Număr file: 13 file Carton: DCL 200 gr. Spirală metalică Suport carton duplex spate alb 300 gr. tiparit 1 culoare Cantitate: 2.300 bucăți Design-ul și creația vor fi puse la dispoziția furnizorului de către CNTEE Transelectrica SA.
- Număr anunț
- DA27068904
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30199792-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.290 RON
- Valoare atribuită
- 51.290 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.