Atribuită
Cumpărare directă
10 BUCATI PE SET Viziera protectie faciala RoShield Standard, foarte usoara, dezinfectabila, ecran inlocuibil conform descrierii ofertantului si fisei produsului existente in SEAP. Produsele trebuiesc livrate la AJOFM Teleorman pina cel tirziu la data de 17.12.2020
- Număr anunț
- DA27044400
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Teleorman (CUI 11431220)
- Furnizor / câștigător
- PRO RECLAMA PRODUCTION SRL (CUI 9538195)
- Cod CPV
- 18142000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.