Atribuită Cumpărare directă

Servicii de testare si analizaa compozitiei si puritatii apei potabile si apei reziduale si emiterea buletinelor de analiza in anul 2020 pentru cantina si caminele din Complexul Moxa si caminele din Complexul Belvedere Pachetul contine analize fizico-chimice si microbiologice probe apa potabila conform oferta 602 din 16.11.2020

Număr anunț
DA27051797
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298 RON
Valoare atribuită
1.298 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.298 RON

din 1.298 RON estimat