Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. 7569/11.12.2020: 1 buc ETAJERA 1/2 USI STEJ.BRZ ȘI 2 BUC CUIER SONOMA DARK

Număr anunț
DA27074386
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,42 RON
Valoare atribuită
871,42 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,42 RON

din 871,42 RON estimat