Atribuită Cumpărare directă

Matura electrica KB 5 KARCHER 1258000, 0.37l, 3.7V, autonomie max 30 min, galben-negru

Număr anunț
DA27067152
Autoritate contractantă
COMUNA GARBAU (CUI 4485430)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39224100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246,99 RON
Valoare atribuită
246,99 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246,99 RON

din 246,99 RON estimat