Atribuită Cumpărare directă

-chemgene-hld-4.html Producator: Medichem International Dezinfectantul Chemgene HLD4H este un produs concentrat pentru suprafete si echipamente medicale, echipamente din laboratoare medicale, tratarea spatiilor din industria alimentara, institutii publice (in scoli, spitale, institutii publice, clinici veterinare, hoteluri, sali de sport, vestiare si in orice alt loc public in care este importanta igiena) si in domeniul casnic. Chemgene HLD4 poate fi aplicat prin pulverizare cat si prin procedee de nebulizare ULV, cu efect de combatere a bacteriilor, fungilor, mycobacteriilor, virusurilor si sporilor. Substanta activa: Didecyldimethylammonium chloride: 3,1%; acid d-gluconic, compusul cu N, N’-bis-(4-clorofenil)-3, 12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradecandiamidina (2:1) 20%: 4,8%. Date chimice: Produs lichid; Dilutie: 2% (efect in 5 min); Spectru: bactericid, fungicid, virucid, sporicid;Miros de eucalipt. Ghilotina i14 Cytrol este un insecticid cu spectru larg de actiune, pentru combaterea insectelor zburatoare si taratoare. Este formulat ca Emulsie Concentrata pe baza de solvent si se poate amesteca cu apa. Substanta activa cipermetrin este un piretroid sintetic care ofera rezultate rapide si o actiune de soc in contact cu insectele vizate si fiind stabil la actiunea de lumina, ofera un control rezidual cu rezultate. Impreuna cu metabolicul sinergetic piperonil butoxide (PBO), se imbunatateste actiunea de knock-down si se limiteaza rezistenta metabolica a insectelor la trata

Număr anunț
DA27068884
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,84 RON
Valoare atribuită
798,84 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,84 RON

din 798,84 RON estimat