Atribuită Cumpărare directă

Strip integrator / integratori sterilizare abur 500 buc ; Banda adeziva sterilizare abur, autoclav cu indicator chimic / indicatori chimici PROMOTIE ; Banda adeziva sterilizare abur, autoclav cu indicator chimic / indicatori chimici PROMOTIE;Banda adeziva ETUVA / CALDURA USCATA cu indicator chimic;Teste Bowie Dick A5 abur

Număr anunț
DA27064733
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.723,20 RON
Valoare atribuită
1.723,20 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.723,20 RON

din 1.723,20 RON estimat