Atribuită Cumpărare directă

REBOBINAT MOTOR ELECTRIC 0,25 KW PRET 175,89 LEI/BUC

Număr anunț
DA27057909
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
COZARA SRL (CUI 1468744)
Cod CPV
31100000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055,34 RON
Valoare atribuită
1.055,34 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055,34 RON

din 1.055,34 RON estimat