Atribuită Cumpărare directă

BioVue NEUTRAL: Configuratia casetei si compozitia reactivilor: 6 coloane cu microbile de sticla, aflate in suspensie intr-un mediu ce contine solutie tamponata de albumina bovina. - Principiul testului: aglutinare in coloana cu microbile de sticla.Pentru depistare si identificare anticorpi iregulari, antieritrocitari si teste de compatibilitate, toate prin metoda enzimatica. - 1 cutie = 20 casete BioVue pt. Grupaj sanguin ABO/RH: Caseta cu sase coloane ce contine : Anticorpi monoclonali Anti-A, Anti-B, Anti-AB, Anti-D, Anti-CDE, Control; - Principiul testului: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie intr-un mediu ce contine reactivul specific antigrup, pe parcursul unei centrifugari standardizate in centrifuga specifica timp de 5 minute. - 1 cutie = 20 casete

Număr anunț
DA27063902
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.240 RON
Valoare atribuită
4.240 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.240 RON

din 4.240 RON estimat