Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET SF101 12MM CL 33 MAGALUF OAK V 27 4019974 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-6014 MILA 2 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 2 4019958 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-6014 MILAS 1 4019960 COLT EXT.PLINTA 10456-6014 MILAS 2/SET 1 4019961 COLT INT.PLINTA 10456-6014 MILAS 4/SET
- Număr anunț
- DA27077939
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.486,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.486,51 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.