Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GBH 8-45 DV - Rotopercutor SDS-Max, 1500 W, 12.5 J, sistem antivibratii, accesorii -1 bucata Bosch - GKS 85 G - Fierastrau circular, 2200 W, 235x30 mm, pornire lina -1 bucata

Număr anunț
DA27087280
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.022,93 RON
Valoare atribuită
3.022,93 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.022,93 RON

din 3.022,93 RON estimat